Töökindad


kaed Inimesel on ainult kaks kätt ja neid läheb tarvis kogu elu. Kätega tunnetame ümbritsevat maailma ning kasutame neid töövahenditena, mille tõttu on need ka inimkeha ühed haavatavamad kehaosad.

Statistika näitab, et eri kehaosadega seostuvatest tööõnnetustest on üle poole juhtunud kätega. Samas teevad ka statistikud kokkuvõtteid vaid nende juhtude põhjal, millest on teatatud. Väiksemaid käevigastusi esineb töökohtadel palju rohkem.

Kaitsmata käsi ähvardavad olenevalt töö olemusest väga paljud ohud. Lisaks lihtsamatele teguritele nagu mustus, niiskus ja vibratsioon, ohustavad käsi ka lõikehaavad, muljumine, veresoonte ja närvikahjustused, kahjustused liigse kuumuse ja külma tõttu, kemikaalid võivad põhjustada söövitust, ekseeme, vähki ja kahjustada siseorganeid. Elektrostaatilised laengud, radioaktiivne kiirgus ja bioloogilised faktorid võivad samuti vigastusi tekitada. 

Tamrex teab, kui oluline on käsi kaitsta ning säilitada seejuures ka mugavus ja puutetundlikkus. Seepärast pakume väga laia ja head valikut töökindaid iga ettetuleva ülesande ja töökeskkonna jaoks erinevates hinnaklassides. Esindatud on Tamrexi oma kindasari, samuti kvaliteetse Rootsi firma Ejendalsi kindad. Pakume laia valikut töökindaid Prantsuse ühelt suuremalt isikukaitsevahendite tootjalt Singerilt ning Euroopa suurimalt ühekordsete kinnaste tootjalt HPC Healthline´ilt.

k2e ohud vaike


Tamrexi töökinnaste puhul on ühendatud kasutajate 
kogemused ja kinnaste parimad võimalikud omadused. Küsige lisainfot meie koolitatud klienditeenindajatelt Tamrexi kauplustes.

Vaadake ka kvaliteetsete Hultafors tööriistade valikut, klikkige SIIA.