Soome tööturvalisuskoolitus


roheline Soomes kehtiv seadusandlus annab objekti omanikule/valdajale õiguse kehtestada objektil viibivatele isikutele ühtsed ohutusnõuded, nii on tal õigus nõuda territooriumil töötavatelt isikutelt sellise koolituse läbimist. 

Tamrex Ohutuse OÜ viib läbi Soome tööohutuskoolitusi, milles osalenu saab Soome tööohutustunnistuse (nn roheline kaart ehk työturvallisuuskortti). Kõik tööturvalisuskoolituse läbinud registreeritakse Soome Tööohutuskeskuses. 

Tamrex Ohutuse OÜ lektor on atesteeritud Soome Tööohutuskeskuses ning omab õigust antud koolituse läbiviimiseks.
 

Koolitus koosneb:
• Tööohutus: vastutus ja kohustused 
• Tööohutusriskide tähelepanek
• Ohutegurid ja nende vältimine
• Valmisolek ja tegutsemine õnnetusjuhtumi korral
• Valikvastustega test

Iga osaleja, kes osaleb koolitusel täies mahus ning sooritab selle lõpus edukalt testi (75% õigeid vastuseid), saab sellekohase personaalse, Soomes 5 aastat kehtiva plastikkaardi. Plastikkaardid valmivad 2-3 nädalaga. 

Peale koolituse läbimist väljastame Teile soovi korral paberkandjal ajutise tõendi, millega saate koheselt Soomes tööle asuda!

Tegemist on ühepäevase koolitusega, mis leiavad aset esmaspäeviti ja reedeti algusega kell 9:00 aadressil Katusepapi 35, Tallinn, kokkuleppel ka kliendi juures kohapeal. Soome tööturvalisuskoolitust viiakse läbi nii eesti kui ka vene keeles. 

Ühel koolituspäeval on osalejate arv piiratud, seega on vajalik eelnevalt registreerida.
Hind 84.- € (hinna sees käibemaks, koolitusmaterjalid ja toitlustus), tasumine toimub enne koolituse toimumist.

Lisainfo ja registreerimine:
Müügikonsultant Helena Oruvee
telefonil +372 654 9949
e-mailil