Soome tööturvalisuskoolitus


rohelineSoomes kehtiv seadusandlus annab objekti omanikule/valdajale õiguse kehtestada objektil viibivatele isikutele ühtsed ohutusnõuded, nii on tal õigus nõuda territooriumil töötavatelt isikutelt sellise koolituse läbimist. 

Tamrex Ohutuse OÜ viib läbi Soome tööohutuskoolitusi, milles osalenu saab Soome tööohutustunnistuse (nn roheline kaart ehk työturvallisuuskortti). Kõik tööturvalisuskoolituse läbinud registreeritakse Soome Tööohutuskeskuses. 

Tamrex Ohutuse OÜ lektor on atesteeritud Soome Tööohutuskeskuses ning omab õigust antud koolituse läbiviimiseks.
 

Koolitus koosneb:
• Tööohutus: vastutus ja kohustused 
• Tööohutusriskide tähelepanek
• Ohutegurid ja nende vältimine
• Valmisolek ja tegutsemine õnnetusjuhtumi korral
• Valikvastustega test

Iga osaleja, kes osaleb koolitusel täies mahus ning sooritab selle lõpus edukalt testi (75% õigeid vastuseid), saab sellekohase personaalse, Soomes 5 aastat kehtiva plastikkaardi. Plastikkaardid valmivad 2-3 nädalaga. 

Peale koolituse läbimist väljastame Teile soovi korral paberkandjal ajutise tõendi, millega saate koheselt Soomes tööle asuda!

Tegemist on ühepäevase koolitusega, mis leiavad aset esmaspäeviti ja reedeti algusega kell 9:00 aadressil Katusepapi 35, Tallinn, kokkuleppel ka kliendi juures kohapeal. Samuti on võimalik kokkuleppel koolitust läbi viia Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis jm. Soome tööturvalisuskoolitust viiakse läbi nii eesti kui ka vene keeles. 

Ühel koolituspäeval on osalejate arv piiratud, seega on vajalik eelnevalt registreerida.
Hind ühele osalejale on kuni 31.07.2014 registreerunuteöe vaid 90.-€ (hinna sees on koolitusmaterjalid, toitlustus ja käibemaks), tasuda tuleb enne koolituse toimumist.
Alates 01.08.2014 registreerunutele koolituse hind 96.-€ (hinna sees on koolitusmaterjalid, toitlustus ja käibemaks), tasuda tuleb enne koolituse toimumist.

Mitme osaleja puhul küsige hinnapakkumist.

Lisainfo ja registreerimine:
Müügikonsultant Ave Ilves
telefonil +372 654 9903
e-mailil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.