Põhjamaade tuletööde tuleohutuskoolitus

UUDIS! SININE JA MUST KAART ÜHINESID!
 
2in1 kaart 800px

Alates 1. jaanuarist 2016 on Põhjamaade tuletööde koolitusest (nn sinine kaart) ja katuse- ning veeisolatsioonituletööde koolitusest (nn must kaart) saanud ühine ühepäevane koolitus, mille edukas läbija saab loa teha kõikides Põhjamaades (Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ja ka Eestis) nii üldisi tuletöid kui ka veeisolatsiooni ja katusetuletöid.

Tuletöö: töö, mille käigus tekib sädemeid, leeki või muud kuumust, mis põhjustab tuleohtu. Ehk ketaslõikuriga lõikamine, kõik keevitstööd, gaasipõleti või kuumaõhupuhuri kasutamine jne.
Katuse- ja veeisolatsioonituletöö: töömeetod kus katusele (peamiselt lamekatused, nagu suurematel korrus-kortermajadel, supermarketitel, tööstushallidel, haiglatel, hotellidel jne) paigaldatakse bituumenservaga rullmaterjal, seda gaasipõletileegiga kuumutades (temperatuur ca 2000 kraadi celsiust) või kus rullmaterjali paanide liimimiseks kuumutatakse katusel, spetsiaalses gaasikatlas bituumenit.

Tamrex Ohutuse OÜ viib läbi uuenenud tuleohutus koolitust, mille edukas läbija saab Soome tuletöötunnistuse ehk tulityökortti.
Kõik Põhjamaade tuletööde koolituse läbinud registreeritakse Soome Päästeala Keskliidus (SPEKis).

Tamrex Ohutuse OÜ lektorid on atesteeritud Soome Päästeala Keskliidus ning omavad õigust antud koolituse läbiviimiseks ja pikaajalist kogemust tuleohutusvaldkonnas.

Koolitus koosneb:

• Teoorialoengud 
• Praktiline kustutusharjutus
• Valikvastustega test

Koolituse kestus on 1 päev.
Iga osaleja, kes osaleb koolitusel täies mahus ning sooritab selle lõpus edukalt testi (75% õigeid vastuseid), saab personaalse plastikkaardi, mis kehtib SoomesRootsisNorras, Taanis ja Eestis.
Ka uus tuletöötunnistus kehtib 5 aastat. 

PS! Kõik hetkel kehtivad sinised ja mustad kaardid kehtivad edasi kuni aegumiseni (jälgige kuupäeva kaardil).

Peale koolituse läbimist väljastame Teile soovi korral paberkandjal ajutise tõendi, millega saate koheselt Põhjamaades tööle asuda!

Põhjamaade tuletööde koolitust viiakse läbi vastavalt kliendi soovile eesti või vene keeles. 

Tamrex Ohutuse OÜ korraldab Põhjamaade tuletööde koolitusi neljapäeviti aadressil Katusepapi 35, Tallinn, kokkuleppel ka kliendi juures.

Osalejate arv ühel koolituspäeval on piiratud, seega on vajalik eelnevalt registreerida.
Hind 84.- € (hinna sees käibemaks, koolitusmaterjalid ja toitlustus), tasuda tuleb enne koolituse toimumist.
 
Lisainfo ja registreerimine: 
Müügikonsultant Ave Adamson
telefonil +372 654 9903
e-mailil