Esmaabi

Õnnetused võivad tabada igaüht ja seda kõige etteaimamatumal ajal. Abi andmisel on tähtis kiirus, kuid sageli hakatakse esmaabivahenditele ning nende puudumisele mõtlema alles tungiva vajaduse tekkimisel. Tagantjärgi tarkus teadupärast ei aita, kuid kodus, autos, tööjuures või käekotis olemasolev esmaabikomplekt võimaldab koheselt tegutseda ning kvaliteetse esmaabiga halvima ära hoida.

Tamrexi kvaliteetsed esmaabikomplektid igaks elujuhtumiks aitavad hullema ära hoida. Kõik Tamrex esmaabikomplektid on heaks kiitnud Eesti Punane Rist.

TAMREX jalgratturi/ lapsevankri komplekt
Tamrex-esmaabi-jalgratas-lapsevanker EA-109
TAMREX on väljatöötanud uue esmaabikomplekti, mis on mõeldud kas jalgratta või lapsevankri külge kinnitamiseks. Kompaktsel pakil on mugavad kinnitussangad, millega saab lihtsalt vajalikke esmaabitarbeid jalgrattaga sõites või lastega parki jalutama minnes kaasa võtta.
Tamrexi uues esmaabipakendis on olemas kõik vajalik - plaastrid, mida saab kasutada kergemate haavade katmiseks, steriilsed haavatampoonid, steriilne haavatampooniga side, haavapuhastuslapid, elastikside, kinnitusteip, kolmnurkrätik.

TAMREX kodukomplekt
EA-105
Tamrex_esmaabi_kodupakk
Kodus (eramajas, korteris või suvilas) võib juhtuda nii suuremaid kui ka väiksemaid traumasid – lõike- ja torkehaavu, marrastusi, põletusi, venitusi, elektriseadmetega seotud õnnetusi jpm – ning sageli piisab raviks esmastest vahenditest, mida saab soetada kompaktselt Tamrex esmaabi kodupakendina.
Tamrexi kodusesse esmaabikomplekti kuuluvad erineva suurusega plaastrid, steriilsed haavatampoonid, desinfitseeriva ainega immutatud salvrätid, kaitsemask "Ambu", kolmnurkrätikud, kaitsekindad, kinnitusteip, turvalõikur, termotekk, külmakompress, põletusvastane geel ja esmaabi andmise juhend.


TAMREX ettevõtte- ja asutusekomplekt
EA-106
Tamrex_esmaabi_ettevotte-asutusepakk
Tamrexi ettevõtetesse ja asutustesse mõeldud esmaabipakend sobib väikeettevõtetesse ja eraldiasetsevatesse struktuuri üksustesse töötajate arvuga üle 25 inimese.
Tamrex ettevõtete/asutuste esmaabikomplekti kuuluvad erinevas suuruses steriilsed haavatampoonid, elastikside, erisuuruses plaastrid, desinfitseeriva ainega immutatud salvrätt haava puhastamiseks, kinnitusteip, kolmnurkrätik, steriilne haavatampooniga side, turvalõikur, kaitsekindad, kaitsemask "Ambu", soojendustekk, külmkompress ja esmaabi andmise juhend.


TAMREX sõidukikomplekt
EA-107
Tamrex_esmaabi_soidukipakk Tamrex sõidukikomplekt on mõeldud paigutamiseks sõiduautodesse, traktoritesse, veoautodesse, bussidesse ja paatidesse. Esmaabikomplekt koosneb võimalikke olukordi arvestades vahenditest, mis on valitud kõige kõrgema kvaliteediga toodete hulgast. 
Tamrex sõidukikomplekti kuuluvad erineva suurusega steriilsed haavatampoonid, elastikside, erisuuruses plaastrid, desinfitseeriva ainega immutatud salvrätid, kinnitusteip, kolmnurkrätik, rõhkside, turvalõikur, kaitsekindad, kaitsemask "Ambu", isekinnituv kaelalahas, soojendustekk ja esmaabi andmise juhend.


TAMREX töömehekomplekt  Tamrex_esmaabi_toomehepakk
EA-103
Tamrex töömehekomplekt on esmaabi vahendite komplekt, mis sobib töömehele, keevitajale, metsamehele või mõnele teisele töötajale, kes teeb tööd väljaspool asutust, eemal asutuse esmaabikomplektist. Kui töötaja teeb tööd eemal on vaja ta varustada vajalike vahenditega, mida ta saab kasutada kohe, kui mõni õnnetus juhtub.
Töömehekomplekti kuuluvad alumiiniumkihiga soojendustekk, steriilne haavatampooniga side, elastikside, kolmnurkrätik, erisuuruses steriilsed haavatampoonid, desinfitseeriva ainega immutatud salvrätid haava puhastamiseks, erisuuruses plaastrid puhastatud haava katmiseks, kinnitusteip, turvalõikur, põletusvastane geel Burnshield ja esmaabi andmise juhend.


TAMREX spordi- ja matkakomplekt
EA-104
Tamrex_esmaabi_spordi-matkamehepakk Kergemad vigastused võivad juhtuda ka sportides või matkal olles. Sellisteks juhtudeks tasub spordi- või matkaseltskond varustada vajalike vahenditega, et õnnetuse korral kiire abi kohe võtta oleks.
Tamrex esmaabikomplekti sportlastele, matkajatele või reisile kaasa võtmiseks kuuluvad külmkompressid, CO-PLUS veniv ja isekinnituv kummeeritud side, sporditeip, kolmnurkrätik käe kaela sidumiseks, steriilsed haavatampoonid ja plaastrid, desinfitseeriva ainega immutatud salvrätid, kinnitusteip, elastiksideme rullid, steriilse haavatampooniga side, soojendustekk, turvalõikur, põletusvastane geel Burnshield, esmaabi voldik ja pliiats ning paber.

  Tamrex_esmaabi_taskupakk
TAMREX taskukomplekt
EA-101
Tamrex taskukomplekt on mugav ja praktiline pakend, mis mahub vöökotti, jope taskusse, auto kindalaekasse, naisterahva käekotti või lapse ranitsasse, et esmased abivahendid oleksid alati kaasas ja käepärast. Taskukomplekt on väikeses, kompaktses, kaasaskantavas pakendis.
Taskukomplekti kuuluvad erineva suurusega plaastrid, elastikside, kaitsemask "Ambu" kunstliku hingamise tegemiseks, desinfitseeriva ainega immutatud salvrätid haava puhastamiseks, kaitsekindad, kinnitusteip ja esmaabi andmise juhend.
Lisaks juba ette komplekteeritud pakkidele on Tamrexi kauplustest võimalik soetada esmaabitarvikuid ka üksikult. Muuhulgas pakume silmaloputusvedelikku, silmaspray'd, plaastreid automaadis, Burnshield põletusvastast geeli jm.


TAMREX esmaabikomplektide täitepakend
EA-116
Esmaabikomplektides (kodu, sõiduki või asutuse) kuluvad tavaliselt kõige rohkem sidemed, plaastrid, haavatampoonid ja muu, mida marrastuste ja väikeste traumade puhul kasutatakse. Seetõttu on uue asemel mõistlik soetada täitepakend, et varusid aegajalt täiendada.
Täitepakendis on suured ja väikesed plaastrid, steriilsed haavatampoonid, haavapuhastuslapid, elastiksideme rullid, kinnitusteip ja kolmnurkrätik.


Esmaabivahendite kapid
1922400 - puidust
1922450 - metallist
Asutustes ja ettevõtetes on mugavam hoida esmaabitarvikuid selleks ettenähtud kapis. Tamrex pakub erinevaid esmaabivahendite kappe, puidust (laminaadist) või metallist. Puidust kapp ei ole lukustatav, metallist kapil on lukustusvõimalus olemas. Kappidega on kaasas kleebis (roheline rist), samuti kinnituskruvid ja tüüblid kapi paigaldamiseks. Esmaabikappidesse on võimalik soetada ka sisu (väike või suur).


ESMAABIKOOLITUS lisab oskusi ja enesekindlust!
Iga inimene võiks läbida esmaabikoolituse – sellega välistate olukorra, kui soovite aidata, kuid ei oska midagi ette võtta. Õiged sidumisviisid, teadvuseta inimese külgasendisse sättimine ja südamemassaaži tegemine on vaid mõned võtted, mida koolituse käigus omandate ning mille tundmine aitab sisendada eneseusku, et olete võimeline hädasolijat aitama.
Teadmiste puudumisel või kahtluste korral tasuks pigem helistada hädaabinumbril 112, et mitte kasu asemel kahju teha. Saadud teadmisi ja abivõtteid tuletage regulaarselt meelde korduskoolitustel. 
Tamrexi esmaabi- ja täiendkoolituste kohta loe lisainfot SIIT.

Küsige lisainfot e-posti aadressil , telefonil 654 9900 või külastage lähimat Tamrexi kauplust.