TYVEK ja TYCHEM kaitseülikonnad DuPont´ilt

 

  tyvek DuPont on üks maailma suurimaid keemiaettevõtteid, mis on loonud ridamisi unikaalseid ja kvaliteetseid materjale, mida kasutatakse nt ehituses, rõivatööstustes, meditsiinitööstuses, tööstuses, aga ka isikukaitsevahendite tootmiseks.

 Kaitseülikondade tarbeks kasutatakse spetsiaalset DuPonti patenteeritud materjali – Tyvek®´it, mis on ühtlasi veekindel kui ka hingav, st et vesi läbi ülikonna sisse ei pääse, kuid kehaniiskus auruna väljub. DuPonti kaitseülikonnad on disainitud selliselt, et need pakuksid maksimaalset kaitset võimalike ohtude eest. Kasutatakse spetsiaalseid lukke, kus on kasutatud sama kvaliteetset materjali, mida ka riide enda puhul. Käiste küljes on aasad, mille abil saab käsi tõsta ilma, et käised alla langeksid ning käevarred katmata jääksid. DuPonti ülikondade õmblused asuvad väljaspool ning osade tootegruppide puhul on õmbluskohad üle teibitud, et mustus ja ohtlikud ained nendesse ei koguneks.

Tamrex pakub erinevaid (keemia)kaitseülikondi (Proshield, Tyvek, Tychem) erinevate olukordade ja töökeskkondade tarbeks. 

Loe kaitseülikondadest lähemalt SIIT!