SCOTT HEALTH AND SAFETY hingamiskaitsevahendid

scott scott2

SCOTT HEALTH AND SAFETY arenes välja USA lennundusettevõttest Scott Aviation, mille omanik ehitas kaasaskantava hingamissüsteemi, et piloodid saaksid lennata kuni 9 km kõrgusel.

Erinevate gaasimaskide ja filtrite tootmist alustati enne II maailmasõda, peale sõda tulid turule uued tsiviilkasutusse ja erinevates tööstusettevõtetes kasutamiseks mõeldud hingamisteede kaitsevahendid. Tänaseks on SCOTT üks juhtivaid hingamisteede kaitsevahendite tootjaid ja tuntud üle maailma väga kõrge kvaliteediga isikukaitsevahendite tootjana.

SCOTTi tootevalikus on väga palju erinevaid hingamisteede kaitsevahendeid: poolmaskid, täismaskid, lai valik erinevaid filtreid (tolmufiltrid, gaasifiltrid, kombineeritud filtrid), motoriseeritud hingamisteede kaitsevahendid ning erinevad välisel õhul töötavad lahendused (suruõhuliiniga hingamisteede kaitsevahendid ja eraldi balloonidega seadmed evakuatsiooniks ja töötamiseks erinevates kriisikolletes). Samuti leidub toodete hulgas palju kõrgeimatele kvaliteedinõuetele vastavaid militaar- ja eriotstarbelisi tooteid. Kuna tootmistehas, tootearendusosakond ja labor asuvad Soomes, suudab SCOTT tagada püsiva ja kõrgeima kvaliteedi oma valmistoodetele.


Tamrex on SCOTTi tooteid müünud Eesti turul tänaseks üle 10 aasta ning meie personal on saanud vajaliku algväljaõppe tootmistehases ning teadmisi täiendatakse jooksvalt erinevate täiendõppeprogrammide raames.
 
Lugege hingamiskaitsevahendites lähemalt SIIT!