PELTOR isikukaitsevahendid

peltor 3M'i kaubamärk Peltor on 60-aastase kogemuste ning uurimus- ja arendustöö pagasiga Rootsi firma, milles on ühendatud innovatiivsus, kogenud spetsialistid ning arvestatud kasutajate vajadusi ja tagasisidet. Tänu sellele on saavutatud ideaalne kombinatsioon loomaks ohutu ja mugav töökeskkond.

Peltori isikukaitsevahendid (pea-, näo- ja kuulmiskaitse) on laialdaselt kasutusel kogu maailmas ning saanud tänu vastupidavusele, efektiivsusele ja mugavusele lühikese aja jooksul populaarseks ka Eestis. Peltorit usaldavad professionaalid erinevates eluvaldkondades. Isikukaitsevahendite, mürasummutuse ja kommunikatsioonilahendused on abiks nii tööstuses, kodumajapidamises, kaitsejõududes, lennuliikluses, mootorispordis jne – seega kõikjal, kus efektiivsus ja ohutus nõuavad maailma parimaid kaitsevahendeid, süsteeme ja lahendusi.

Ent ohutuse tagamine pole Peltori ainueesmärk – tähtsustatakse ka inimestevahelise suhtlemise lihtsustamist töökeskkonnas (raadio- ja kommunikatsiooniklapid) ning täiskomplekti isikukaitsevahendite pakkumist töötajale. Samuti iseloomustab Peltori tooteid kena disain.

Peltori puhul võib olla kindel, et saate parima hinna ja kvaliteedi suhtega toote, sest lisaks heale hinnale aitavad meie spetsiaalse tootekoolituse läbinud klienditeenindajad leida just Teile kõige optimaalsema lahenduse.

Loe isikukaitsevahenditest lähemalt SIIT!