COFRA turvajalanõud

cofra Suurim ja tehnoloogiliselt kõrgeima arenguga tööjalanõude tootja Euroopas müüb aastas pea 1000 erinevat mudelit kokku 5 miljonit paari.

COFRA omab teadmisi, oskusi ja pikaajalist kogemust, mistõttu räägib see bränd kaasa kõrgeimal tasemel ühteaegu jalanõude kaitseomaduste, vastupidavuse, väljanägemise ja mugavuse osas.

COFRA on hakkama saanud võimatuga – pakkuda erihinnaklassides kompromissitut kaitset, suurepärast mugavust ning kvaliteeti nii hästi 40€, 60€ kui ka 80€ jalatsipaarile

COFRAle pani 1938. aastal aluse itaalia tehasetööline Ruggiero Cortellino, kes alustas oma firmat meisterdades ja müües 12 paari jalanõusid päevas. Esimesed materjalid, mida Cortellino jalatsite valmistamisel kasutas olid sõjaväemasinate kummid taldade ja sõjaväeriided jalatsite pealsete jaoks.

Aastakümnete möödudes jõudsid COFRA jalanõud müügilettidele üle Itaalia ja välismaalegi. Tänaseks on COFRAst saanud juhtiv töö- ja turvajalanõude tootja Euroopas.

COFRA jalanõudes on ühendatud kõik, mis heale töö- ja turvajalanõule omane, eelkõige kaitse tööl esineda võivate ohtude eest. Jalatsite ja riideesemete valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid materjale, õmblused on tugevad ning tänu nendele omadustele on tooted vastupidavad, ergonoomilised ja mugavad. Kui turvajalanõude puhul on välimus sageli tahaplaanile jäetud, siis COFRA tooteid iseloomustab ka nägus välimus – disaini loomisel jälgitakse valitsevaid moetrende.

Vaata TAMREXi pakutavaid töö- ja turvajalanõusid SIIT!