Kevadine TAMREXi ohutustoodete hinnakiri

Märtsis nägi ilmavalgust Tamrexi kompleksne kevadine ohutustoodete hinnakiri, kus on kaubad nagu peopesal koos.
Tooterühmadest on hinnakirjas esindatud tööriided, tööjalanõud, töökindad, isikukaitsevahendid, tuleohutustooted, esmaabi, taskulambid ning alkomeetrid. Tegemist on mugava ja ülevaatliku väljaandega, kus on olemas kõik vajalik teie koju, kontorisse, või autosse.

Kevadise hinnakirja tööriiete sektsioonist leiate vastupidavad ja mugavad püksid, jakid, poolkombinesoonid, dressipluusid, vestid, T-särgid aga ka põlvekaitsmed ja vööd.

Tööjalanõude hulgast on esindatud turvakotad, turvasandaalid, turvakingad, turvasaapad, turvakummikud ja kvaliteetsed turvaelementideta jalanõud.

Töökinnaste sortiment on Tamrexil lai: peentöökindad, sünteetilised ja tekstiilkindad, rasketöö- ja tuletööde kindad, spetsiaalsed kindad koristus- ja puhastustöödeks, ühekordsed töökindad meditsiini- ja toiduainetetööstusele.

Isikukaistevahenditest on olemas kukkumiskaistevahendid, kiivrid, kaitseprillid, kõrvaklapid ja kõrvatropid, tolmumaskid, kaitseülikonnad, gaasimaskid ja filtrid.

Lisaks on esindatud Tamrexi kustutite sari, tuletekid, esmaabikomplektide sari, erinevad andurid, taskulambid ja alkomeetrid

Kui Teile vajalikku toodet hinnakirjas ei ole, siis võtke meiega ühendust 654 9900 või .

Hinnakirja küsige Tamrexi kauplustest või vaadake seda veebis SIIT.