Usaldusväärne alkomeeter Tamrexist

TAMREXi kauplustest üle Eesti leiate nüüd Alcoscenti digitaalsed alkomeetrid, mis on taskukohased ent mõõtmisel äärmiselt usaldusväärsed. 

Alcoscenti digitaalsed alkomeetrid DA-3000, DA-5000 ja DA-8100 aitavad teil vaid mõne sekundiga kindlaks teha alkoholisisalduse veres. 

Alcoscent digitaalse alkomeetri DA-3000 töökindlus rahuldab ka kõige nõudlikumad kasutajad, lisaks näeb seade elegantne välja ning seda on mugav ja lihtne kaasas kanda. DA-3000 mõõdab pooljuhtsensoriga hingeõhuproovi põhjal kopsudes leiduva alkoholi kogust ja arvutab leitud tulemuste põhjal vaid mõne sekundiga alkoholisisalduse veres. 

Alcoscent tavakasutajatele mõeldud digitaalse alkomeetri DA-5000 pooljuhtsensor analüüsib saadud hingeõhuproovi ja seejärel ilmub näidikule hinnanguline alkoholisisaldus veres. Lisaks on seadmel puhumisvigade tuvastamise tehnoloogia ja vahetatav eelkalibreeritud sensor, mis tagab alkomeetri töökindluse ja tulemuste täpsuse. 

Alcoscent digitaalne alkomeeter DA-8100 tuvastab alkoholisisalduse veres elektrokeemilise sensoriga, mis garanteerib mõõtetäpsuse ja stabiilsuse. Seade sobib nii tavakasutajatele kui ka professionaalidele. 

Alcoscenti töökindlad ja elegantse disainiga alkomeetrid ootavad teid TAMREXi poodides.