Tamrexis müügil vaigistusnupuga suitsuandurid

Tamrexi kauplustesse jõudsid müügile kvaliteetsed vaigistusnupuga varustatud suitsuandurid, mis aitavad juhusliku häire edastamise mõneks ajaks välja lülitada.

Vaigistusnupp (PUSH TO HUSH) on mugavaks lisaväärtuseks suitsuanduril kodudes, kus see sageli küpsetamise, duši või muu suitsu või aure levitava tegevuse ajal valehäiret annab. Siiani oli ainuke võimalus alarmi väljalülitamiseks seade laest lahti keerata ja patarei välja võtta, mis võtab aega ja vaeva ning tihtipeale unustatakse andur hiljem taas lakke kinnitada. 

Vaigistusnupu abil saab suitsuanduri lihtsasti lühikeseks ajaks ooterežiimile panna. Vaigistusnuppu tuleb all hoida kuni 5 sekundit, mille järel andur peatab häiresignaali edastamise 5-10 minutiks. Vaigistamisest annab andur märku lühikese piiksuga, mis kordub 30-50 sekundilise intervalliga. Umbes 10 minuti möödumisel taastub suitsuanduri normaalne funktsioneerimine – kui ruumis on ikka suitsu, hakkab andur uuesti häiresignaali andma; kui suits on likvideeritud, jääb see valveasendisse. 

Vaigistusnupuga suitsuandur maksab Tamrexi kauplustes 190 krooni.

Et kaitsta oma kodu, pere ja vara, paigalda suitsuandur igasse eluruumi